Концепція
Протягом серпня, вересня і жовтня у парку Фольксгартен в Дюссельдорфі буде побудовано «Theater of Hopes and Expectations» (Театр Надій та Очікувань). Це тимчасова архітектурна споруда, яка відкрилася навмисно ще під час будівництва на знак солідарності з народом України, що зараз відновлює свої домівки зруйновані російськими військовими. Своєю формою споруда нагадує неокласичну «соціалістичну» або «сталінську» архітектуру, яка за цинічною іронією долі зазнала нападу з боку Росії в наші дні.

«Theater of Hopes and Expectations» запрошує мешканців регіону долучитися до символічної відбудови, а також взяти участь у публічній програмі. Під час та після будівництва Театру, що існує на межі вигадки та реальності, інсценувань та правди, надії та вимоги, близькості та репрезентації, віри та знання, відбуваються різноманітні художні акції.

Автором проєкту є «Прикарпатський театр» – мистецький колектив, учасни_ць якого об’єднав зв’язок з містом Коломия, що знаходиться в українському Прикарпатті. Метою їхньої роботи є переосмислення відбитків чотирьох окупацій краю та створення діалогів на транслокальному рівні. Хоча колектив було засновано в 2022 році, під час повномасштабного вторгнення російської армії в Україну, співпраця між учасниками почалась на півроку раніше, під час розробки «Виставки до Дня Незалежності. Клаудіо, Едік, Сергій та ін.» у Львові.
Команда

Kunstkommission Düsseldorf

представляє


Проєкт

Прикарпатського ТеатруTheater of Hopes and Expectations
Художни_ці

Іван Базак, Роман Хімей, Ярема Малащук, Тереза Яковина, Остап Ящук


Куратор_ки

Аня Колишко, Нікіта Середа


Продюсер

Роман Железняк


Будівельники

Шалва Абашидзе, Джамал Ашуров, Андрєй Дурейка, Микола Лінчук


Асистентка куратор_ок 

Анастасія Левчук


Асистентка продюсера

Юлія Даукша


Графічний дизайнер

Остап Ящук


Креслення

Ольга Малишенко


Консультанти по архітектурі 

Каспар Стобе, Stöbe Architekten

 
Інженери

imagine structure GmbH


Тексти

Аня Колишко, Анастасія Левчук


Переклад

Дарія Аносова


Проєкт став можливим завдяки підтримці

Bauaufsichtsamt Düsseldorf, Gartenamt Düsseldorf, Schauspielhaus Düsseldorf, Wuppertaler Bühnen, Blumen Wichmann, Bulle Bäckerei, Lunatx Special Effects GmbH, Polnisches Institut Düsseldorf, Charim Galerie, #hotelfriends Düsseldorf Downtown


Також дякуємо

Аґнєшці Сколімовській, Александру Ґовіну, Ансгар Прювер, Ательє Планета, Ченет Рія Фос, Даніелю Вайсбергу, Доротеї Мостерс, Фреду Рабело, Габріелю Шульковські, Жілю Броннеру, Хайке ван ден Валентин, Яну Вагнеру, Ясміні Мерц, Джонасу Монка, Джошуа Пошінські, Курту Гевенсу, Максимові Дутці, Марі Спорн, Марчело Бус, Максу Зенґеру, Мінні Вундріх, Моніці Кумєзі, Наталії Лірсам, Ніколасу Грошу, Новрузу Хікмету, Петеру Кремеру, Ріті Керстінг, Роману Железняку, Сімоні Лірсам, Штефану Пройсу, Валєрі Брикаліну, Юлії Крівіч, Зузі Ґолінській